Menu
2024 23. januar kl. 14:32
Så er kampprogrammet klar til året Nr. Lyn Cup 2024 En spændende dage i vente - kom forbi Carl Nielsen hallen og se masser af god indefodbold i weekenden 26-28 januar

Klubnyheder

  • 2024
    Så er kampprogrammet klar til året Nr. Lyn Cup 2024
  • 2023
    Kom til Nr. Lyn. Cup og få masser af fodbold, præmier og stemning!
  • 2022
    Første dag med FodBold og Bevægelse
  • 2022
    Nyt koncept og nye tider for U7
Kommende kampe
Marts 2024
2.
lørdag
10.14
Dalum IF
-
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C (2016) 2/3 • Pulje 2
Arena Assens - Hal 1
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Arena Assens - Hal 1
2.
lørdag
10.35
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
-
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C (2016) 2/3 • Pulje 2
Arena Assens - Hal 1
Gelsted G & IF
Arena Assens - Hal 1
2.
lørdag
10.49
Ebberup IF (2)
-
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C (2016) 2/3 • Pulje 2
Arena Assens - Hal 1
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Arena Assens - Hal 1
2.
lørdag
11.03
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
-
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C (2016) 2/3 • Pulje 2
Arena Assens - Hal 1
Ebberup IF (1)
Arena Assens - Hal 1
2.
lørdag
11.31
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
-
Herrer
U8
Inde - U8 drenge C (2016) 2/3 • Pulje 2
Arena Assens - Hal 1
SSV Højfyn
Arena Assens - Hal 1
8.
fredag
19.00
Team Odense Q (2)
-
Kvinder
U17
U17 pige Liga 1 / Træningskamp • Træningskamp
Marienlystcentret
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Marienlystcentret
9.
lørdag
13.45
Dalum IF (4)
-
Herrer
U7
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 9/3-24 • I Rantzausminde - Mødetid 13.30 - Bane 3
Rantzausminde Hallen (inde)
Nr. Lyndelse / Søby F.C. (1)
Rantzausminde Hallen (inde)
9.
lørdag
14.06
Nr. Lyndelse / Søby F.C. (2)
-
Herrer
U7
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 9/3-24 • I Rantzausminde - Mødetid 13.30 - Bane 3
Rantzausminde Hallen (inde)
Dalum IF (4)
Rantzausminde Hallen (inde)
9.
lørdag
14.13
Nyborg G & IF (1)
-
Herrer
U7
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 9/3-24 • I Rantzausminde - Mødetid 13.30 - Bane 3
Rantzausminde Hallen (inde)
Nr. Lyndelse / Søby F.C. (1)
Rantzausminde Hallen (inde)
9.
lørdag
14.27
Nyborg G & IF (2)
-
Herrer
U7
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 9/3-24 • I Rantzausminde - Mødetid 13.30 - Bane 3
Rantzausminde Hallen (inde)
Nr. Lyndelse / Søby F.C. (2)
Rantzausminde Hallen (inde)
9.
lørdag
14.41
Nr. Lyndelse / Søby F.C. (1)
-
Herrer
U7
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 9/3-24 • I Rantzausminde - Mødetid 13.30 - Bane 3
Rantzausminde Hallen (inde)
Langeskov IF
Rantzausminde Hallen (inde)
9.
lørdag
14.55
Nr. Lyndelse / Søby F.C. (2)
-
Herrer
U7
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 9/3-24 • I Rantzausminde - Mødetid 13.30 - Bane 3
Rantzausminde Hallen (inde)
Nyborg G & IF (1)
Rantzausminde Hallen (inde)
9.
lørdag
15.09
Nr. Lyndelse / Søby F.C. (1)
-
Herrer
U7
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 9/3-24 • I Rantzausminde - Mødetid 13.30 - Bane 3
Rantzausminde Hallen (inde)
Nyborg G & IF (2)
Rantzausminde Hallen (inde)
9.
lørdag
15.16
Nr. Lyndelse / Søby F.C. (2)
-
Herrer
U7
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 9/3-24 • I Rantzausminde - Mødetid 13.30 - Bane 3
Rantzausminde Hallen (inde)
Dalum IF (5)
Rantzausminde Hallen (inde)
9.
lørdag
15.37
Dalum IF (5)
-
Herrer
U7
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 9/3-24 • I Rantzausminde - Mødetid 13.30 - Bane 3
Rantzausminde Hallen (inde)
Nr. Lyndelse / Søby F.C. (1)
Rantzausminde Hallen (inde)
9.
lørdag
15.44
Langeskov IF
-
Herrer
U7
Inde - U7 drenge 3:3 (2017) 9/3-24 • I Rantzausminde - Mødetid 13.30 - Bane 3
Rantzausminde Hallen (inde)
Nr. Lyndelse / Søby F.C. (2)
Rantzausminde Hallen (inde)
10.
søndag
09.00
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge D (2015) 10/3 • Pulje 1
Allested-Vejle Fritidscenter
Hårby BK
Allested-Vejle Fritidscenter
10.
søndag
09.21
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge A /B (2015) 10/3 • Pulje 2
Ryslinge-Hallen
Dalum IF (2)
Ryslinge-Hallen
10.
søndag
09.28
Aarup BK
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge D (2015) 10/3 • Pulje 1
Allested-Vejle Fritidscenter
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Allested-Vejle Fritidscenter
10.
søndag
09.42
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge D (2015) 10/3 • Pulje 1
Allested-Vejle Fritidscenter
Gislev IF
Allested-Vejle Fritidscenter
10.
søndag
09.49
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge A /B (2015) 10/3 • Pulje 2
Ryslinge-Hallen
S.f.B.
Ryslinge-Hallen
10.
søndag
10.03
Ringe BK
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge D (2015) 10/3 • Pulje 1
Allested-Vejle Fritidscenter
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Allested-Vejle Fritidscenter
10.
søndag
10.10
Thurø/Stjernen
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge A /B (2015) 10/3 • Pulje 2
Ryslinge-Hallen
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Ryslinge-Hallen
10.
søndag
10.17
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge D (2015) 10/3 • Pulje 1
Allested-Vejle Fritidscenter
Dalum IF
Allested-Vejle Fritidscenter
10.
søndag
10.38
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge A /B (2015) 10/3 • Pulje 2
Ryslinge-Hallen
Skårup IF
Ryslinge-Hallen
10.
søndag
10.59
Fjordager IF (1)
-
Herrer
U9
Inde - U9 drenge A /B (2015) 10/3 • Pulje 2
Ryslinge-Hallen
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Ryslinge-Hallen
10.
søndag
11.05
Assens FC (2)
-
Kvinder
U15
U15 Piger Liga 2 / Træningskamp • Træningskamp
Glamsbjerg Kunstgræsbane
Nr. Lyndelse / Søby F.C.
Glamsbjerg Kunstgræsbane
Luk